Tracker 2 (6.x-1.1) - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: Replies
sl: Odgovorov

en: Last updated
sl: Nazadnje posodobljeno

en: Post
sl: Objava

en: No posts available.
sl: Ni razpoložjivih prispevkov.

en: Recent posts
sl: sveže objave

en: !time ago
sl: !time nazaj

en: 1 new | @count new
sl[0]: 1 nov
sl[1]: @count nova
sl[2]: @count novi
sl[3]: @count novih

en: Track
sl: Sledi

en: All recent posts
sl: vse sveže objave

en: My recent posts
sl: moje sveže objave

en: Track posts
sl: Spremljaj objave

en: Enables tracking of recent posts for users.
sl: Omogoči sledenje novejših objav uporabnika.
