Tracker 2 (6.x-1.1) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Type
sv: Typ

en: Author
sv: Författare

en: Replies
sv: Svar

en: Last updated
sv: Senast uppdaterad

en: Post
sv: Inlägg

en: No posts available.
sv: Inga inlägg tillgängliga.

en: Recent posts
sv: Nya inlägg

en: !time ago
sv: !time sedan

en: 1 new | @count new
sv[0]: 1 nytt
sv[1]: @count nya

en: Track
sv: Spåra

en: All recent posts
sv: Alla nya inlägg

en: My recent posts
sv: Mina senaste inlägg

en: Track posts
sv: Spåra inlägg

en: Indexed %count nodes for tracking.
sv: Indexerade @count noder för spårning.

en: Enables tracking of recent posts for users.
sv: Spårar användares senaste inlägg.
