Tracker 2 (6.x-1.1) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Type
th: ประเภท

en: Replies
th: ตอบ

en: Last updated
th: แก้ไข

en: No posts available.
th: ไม่มีเนื้อหา

en: Recent posts
th: เนื้อหาล่าสุด

en: !time ago
th: !time ก่อน

en: 1 new | @count new
th[0]: ใหม่ 1
th[1]: @count ใหม่

en: Track
th: ตามรอย

en: All recent posts
th: เนื้อหาล่าสุดทั้งหมด

en: My recent posts
th: เนื้อหาล่าสุดของฉัน

en: Track posts
th: ตามรอย

en: Enables tracking of recent posts for users.
th: แสดงรายการเนื้อหาที่เขียนล่าสุดของผู้ใช้แต่ละคน
