Tracker 2 (6.x-1.1) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Type
uk: Тип

en: Author
uk: Автор

en: Replies
uk: Відповіді

en: Last updated
uk: Востаннє оновлено

en: Post
uk: Допис

en: No posts available.
uk: Жодних дописів немає.

en: Recent posts
uk: Останні дописи

en: !time ago
uk: !time тому

en: 1 new | @count new
uk[0]: @count новий
uk[1]: @count нових
uk[2]: @count нових

en: Track
uk: Відстежити

en: All recent posts
uk: Усі останні дописи

en: My recent posts
uk: Мої останні дописи

en: Track posts
uk: Відстежити дописи

en: Indexed %count nodes for tracking.
uk: Індексовано %count матеріалі для відстеження.

en: Enables tracking of recent posts for users.
uk: Дозволяє користувачам відстежувати останні дописи.
