Tracker 2 (6.x-1.1) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Type
vi: Kiểu

en: Author
vi: Tác giả

en: Replies
vi: Phản hồi

en: Last updated
vi: Cập nhật lần cuối

en: Post
vi: Bài gửi

en: No posts available.
vi: Không có bài gửi nào.

en: Recent posts
vi: Các bài gửi gần đây

en: !time ago
vi: !time trước

en: 1 new | @count new
vi[0]: @count mới

en: Track
vi: Theo dõi

en: All recent posts
vi: Tất cả các bài gửi gần đây

en: My recent posts
vi: Bài gửi gần đây của tôi

en: Track posts
vi: Theo dõi bài gửi

en: Enables tracking of recent posts for users.
vi: Cho phép theo dõi các bài gửi gần đây của người dùng.
