Tracker 2 (6.x-1.1) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Type
bo: རིགས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Replies
bo: ལན

en: Last updated
bo: ཐེངས་རྗེས་མའི་གསར་སྒྱུར

en: Post
bo: སྤེལ་པ།

en: Recent posts
bo: ཉེ་ཆར་ཀྱི་གསར་སྤེལ

en: !time ago
bo: !time་ཡོལ་ཟིན

en: 1 new | @count new
bo[0]: གསར་བ་@count

en: Track
bo: རྗེས་འདེད
