Tracker 2 (6.x-1.1) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: Author
fr: Auteur

en: Replies
fr: Réponses

en: Last updated
fr: Dernière mise à jour

en: Post
fr: Publier

en: No posts available.
fr: Aucune contribution disponible.

en: Recent posts
fr: Dernières contributions

en: !time ago
fr: Il y a !time

en: 1 new | @count new
fr[0]: 1 nouveau
fr[1]: @count nouveaux

en: Track
fr: Suivi

en: All recent posts
fr: Toutes

en: My recent posts
fr: Mes contributions

en: Track posts
fr: Suivre les contributions

en: Batch size
fr: Taille du lot

en: Indexed %count nodes for tracking.
fr: %count nœuds indexés pour le suivi.

en: Enables tracking of recent posts for users.
fr: Permet le suivi des dernières contributions des utilisateurs.
