Tracker 2 (6.x-1.1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Replies
hy: Պատասխաններ

en: Last updated
hy: Վերջին թարմացում

en: Post
hy: Գրառում

en: !time ago
hy: !time առաջ
