Tracker 2 (6.x-1.1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Type
is: Gerð

en: Author
is: Höfundur

en: Replies
is: Svör

en: Last updated
is: Síðast uppfært

en: Post
is: Færsla

en: No posts available.
is: Engar færslur tiltækar.

en: 1 new | @count new
is[0]: 1 nýr
is[1]: @count nýir

en: Track
is: Rekja
