Tracker 2 (6.x-1.1) - en to no translation catalogue (14 entries)

en: Author
no: Forfatter

en: Replies
no: Svar

en: Last updated
no: Sist oppdatert

en: Post
no: Publiser

en: No posts available.
no: Ingen innlegg tilgjengelig.

en: Recent posts
no: Siste innlegg

en: !time ago
no: !time siden

en: 1 new | @count new
no[0]: 1 ny
no[1]: @count nye

en: Track
no: Spor

en: All recent posts
no: Alle siste innlegg

en: My recent posts
no: Mine siste innlegg

en: Track posts
no: Spor innlegg

en: Indexed %count nodes for tracking.
no: Indekserte %count innlegg for sporing.

en: Enables tracking of recent posts for users.
no: Aktiverer sporing av innlegg for brukere.
