Tracker 2 (6.x-1.1) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Type
ro: Tip

en: Author
ro: Autor

en: Replies
ro: Replici

en: Last updated
ro: Ultima actualizare

en: Post
ro: Postare

en: No posts available.
ro: Nu sunt articole disponibile.

en: Recent posts
ro: Articole recente

en: !time ago
ro: în urmă cu !time

en: 1 new | @count new
ro[0]: 1 nou
ro[1]: @count noi
ro[2]: @count noi

en: Track
ro: Urmăreşte

en: All recent posts
ro: Toate articolele recente

en: My recent posts
ro: Articolele mele recente

en: Track posts
ro: Urmărire articole

en: Indexed %count nodes for tracking.
ro: Au fost indexate %count noduri pentru urmărire.

en: Enables tracking of recent posts for users.
ro: Activează urmărirea publicaţiilor recente ale utilizatorilor.
