Tracker 2 (6.x-1.1) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: Type
ru: Тип

en: Author
ru: Автор

en: Replies
ru: Ответы

en: Last updated
ru: Последнее обновление

en: Post
ru: Сообщение

en: No posts available.
ru: Материалы отсутствуют.

en: Recent posts
ru: Последние публикации

en: !time ago
ru: !time назад

en: 1 new | @count new
ru[0]: 1 новый
ru[1]: @count новых
ru[2]: @count[2] новых

en: Track
ru: Активность

en: All recent posts
ru: Все последние публикации

en: My recent posts
ru: Мои последние публикации

en: Track posts
ru: Отслеживать сообщения

en: Batch size
ru: Размер пакета

en: Indexed %count nodes for tracking.
ru: Проиндексировано документов: %count.

en: Enables tracking of recent posts for users.
ru: Позволяет пользователям следить за изменениями на сайте.
