Tracker 2 (6.x-1.1) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Type
ur: قِسم

en: Author
ur: مصنف

en: Replies
ur: جوابات

en: Last updated
ur: آخری بار تدوین کیا گیا

en: No posts available.
ur: کوئی پوسٹس دستیاب نہیں ہیں۔

en: !time ago
ur: !time پہلے

en: 1 new | @count new
ur[0]: ۱ جدید
ur[1]: @count جدید
