Tracker Lite (6.x-1.0) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Type
ast: Triba

en: Author
ast: Autor

en: Last updated
ast: Anovamientu últimu

en: Post
ast: Espublizar

en: No posts available.
ast: Nun hai artículos.

en: Recent posts
ast: Unvios recientes

en: !time ago
ast: hai !time

en: Other
ast: Otru

en: Track
ast: Rastrexar
