Tracker Lite (6.x-1.0) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: Last updated
bg: Последно обновяване

en: Post
bg: Публикация

en: No posts available.
bg: Няма намерено съдържание.

en: Recent posts
bg: Последни публикации

en: !time ago
bg: преди !time

en: Other
bg: Други

en: Track
bg: История

en: All recent posts
bg: Всички последни публикации

en: My recent posts
bg: Моите последни публикации

en: Track posts
bg: Проследяване на публикации
