Tracker Lite (6.x-1.0) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Type
bs: Tip

en: Author
bs: Autor

en: Last updated
bs: Zadnji put osvježeno

en: Post
bs: Članak

en: No posts available.
bs: Nema dostupnih članaka.

en: Recent posts
bs: Zadnji članci

en: !time ago
bs: prije !time

en: Track
bs: Prati

en: All recent posts
bs: Svi zadnji članci

en: My recent posts
bs: Moji zadnji članci

en: Track posts
bs: Prati članke
