Tracker Lite (6.x-1.0) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: Last updated
ca: Última actualització

en: Post
ca: Enviament

en: No posts available.
ca: No hi ha articles disponibles.

en: Recent posts
ca: Enviaments recents

en: !time ago
ca: fa !time

en: Other
ca: Altres

en: Track
ca: Seguiment

en: All recent posts
ca: Tots els articles recents

en: My recent posts
ca: Els meus articles recents

en: Track posts
ca: Seguiment d'articles
