Tracker Lite (6.x-1.0) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Type
cs: Typ

en: Author
cs: Autor

en: Last updated
cs: Poslední změna

en: Post
cs: Příspěvek

en: No posts available.
cs: Nejsou k dispozici žádné příspěvky.

en: Recent posts
cs: Poslední příspěvky

en: !time ago
cs: !time zpět

en: Other
cs: Jiné

en: Track
cs: Sledovat

en: All recent posts
cs: Všechny poslední příspěvky

en: My recent posts
cs: Moje poslední příspěvky

en: Track posts
cs: Přehled příspěvků
