Tracker Lite (6.x-1.0) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: Post
dz: གནས་བསྐྱོད།

en: No posts available.
dz: གནས་བསྐྱོད་ཐོབ་ཚུགསཔ་མེད།

en: Recent posts
dz: ད་ལྟོའི་གནས་བསྐྱོད་ཚུ་

en: Track
dz: རྗེས་ལམ་

en: All recent posts
dz: ད་ལྟོའི་གནས་བསྐྱོད་ཚུ་ཆ་མཉམ་

en: My recent posts
dz: ངིའི་ད་ལྟོའི་གནས་བསྐྱོད་ཚུ་

en: Track posts
dz: ལྗེས་འཚོལ་འབད་ནིའི་གནས་བསྐྱོད་ཚུ་
