Tracker Lite (6.x-1.0) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Type
el: Τύπος

en: Author
el: Συντάκτης

en: Last updated
el: Τελευταία ενημέρωση

en: Post
el: Καταχώρηση

en: No posts available.
el: Δεν υπάρχει καμία καταχώρηση.

en: Recent posts
el: Πρόσφατες καταχωρίσεις

en: !time ago
el: Πριν από !time

en: Other
el: Άλλο

en: Track
el: Ανίχνευση

en: All recent posts
el: Όλες οι πρόσφατες καταχωρίσεις

en: My recent posts
el: Δικές μου πρόσφατες καταχωρίσεις

en: Track posts
el: Παρακολούθηση καταχωρίσεων

en: For more information, see the online handbook entry for Drupal core's <a href="@tracker">Tracker module</a>.
el: Για περισσότερες πληροφορίες διαβάστε το εγχειρίδιο ρύθμισης και προσαρμογής του πυρήνα Drupal, <a href="@tracker">μονάδα Tracker</a>.
