Tracker Lite (6.x-1.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Author
gu: લેખક

en: Last updated
gu: સુધાર્યુ

en: !time ago
gu: !time પહેલા

en: Other
gu: અન્ય
