Tracker Lite (6.x-1.0) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Type
ja: タイプ

en: Author
ja: 投稿者

en: Last updated
ja: 最終更新

en: Post
ja: 投稿

en: No posts available.
ja: 投稿はありません。

en: Recent posts
ja: 最近の投稿

en: !time ago
ja: !time 前

en: Other
ja: その他

en: Track
ja: 履歴

en: All recent posts
ja: サイト全般の最近の投稿

en: My recent posts
ja: 自分の最近の投稿

en: Track posts
ja: 投稿の軌跡
