Tracker Lite (6.x-1.0) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: Last updated
kk: Сонғыда жанартылған

en: Post
kk: Жазба

en: No posts available.
kk: Қолжетімді жазба жоқ.

en: Recent posts
kk: Соңғы жазбалар

en: !time ago
kk: !time бұрын

en: Other
kk: Басқа

en: Track
kk: трек

en: All recent posts
kk: Барлық соңғы хабарламалар

en: My recent posts
kk: Менің соңғы хабарламалар

en: Track posts
kk: Жазбаларды бақылау
