Tracker Lite (6.x-1.0) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Type
ku: جۆر

en: Author
ku: نووسەر

en: Last updated
ku: دوا نوێ بوونەوە

en: Post
ku: بڵاوکراوە

en: No posts available.
ku: هیچ بابه‌تێک نیه‌

en: Recent posts
ku: بڵاوکراوە نوێیەکان

en: !time ago
ku: !time لەمەوبەر

en: Other
ku: هیتر

en: Track
ku: شوێن پێ هەڵگرتن

en: All recent posts
ku: هەموو بڵاوکراوە نوێیەکان

en: My recent posts
ku: بڵاوکراوە نوێیەکانی خۆم
