Tracker Lite (6.x-1.0) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: Last updated
mn: Сүүлийн шинэчлэлт

en: Post
mn: Бичлэг

en: No posts available.
mn: Бичлэг байхгүй

en: !time ago
mn: !time өмнө

en: Track
mn: Трак
