Tracker Lite (6.x-1.0) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Author
nl: Auteur

en: Last updated
nl: Laatst bijgewerkt

en: Post
nl: Bericht

en: No posts available.
nl: Geen berichten beschikbaar.

en: Recent posts
nl: Recente berichten

en: !time ago
nl: !time geleden

en: Other
nl: Andere

en: Track
nl: Opvolgen

en: All recent posts
nl: Alle recente berichten

en: My recent posts
nl: Mijn recente berichten

en: Track posts
nl: Berichten opvolgen
