Tracker Lite (6.x-1.0) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Type
oc: Tipe

en: Author
oc: Autor

en: Last updated
oc: Darrièra mesa a jorn

en: Post
oc: Postar

en: No posts available.
oc: Cap de contribucion pas disponibla.

en: Recent posts
oc: Darrièras contribucions

en: !time ago
oc: I a !time

en: Other
oc: Autre

en: Track
oc: Seguiment

en: All recent posts
oc: Totas

en: My recent posts
oc: Mas contribucions

en: Track posts
oc: Seguir las contribucions
