Tracker Lite (6.x-1.0) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Type
pl: Typ

en: Author
pl: Autor

en: Last updated
pl: Ostatnia aktualizacja

en: Post
pl: Wpis

en: No posts available.
pl: Brak wpisów.

en: Recent posts
pl: Ostatnio dodane

en: !time ago
pl: !time temu

en: Other
pl: Inne

en: Track
pl: Historia

en: All recent posts
pl: Wszystkie ostatnio dodane

en: My recent posts
pl: Ostatnio dodane przeze mnie

en: Track posts
pl: Historia wpisów
