Tracker Lite (6.x-1.0) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Type
pt: Tipo

en: Author
pt: Autor

en: Last updated
pt: Última atualização

en: No posts available.
pt: Não há posts.

en: Recent posts
pt: Posts recentes

en: !time ago
pt: !time atrás

en: Other
pt: Outros

en: Track
pt: Rastrear

en: All recent posts
pt: Todos os posts recentes

en: My recent posts
pt: Meus posts recentes

en: Track posts
pt: Rastrear posts

en: For more information, see the online handbook entry for Drupal core's <a href="@tracker">Tracker module</a>.
pt: Para mais informações, consulte a ajuda online sobre o <a href="@tracker">módulo Tracker</a>.
