Tracker Lite (6.x-1.0) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: Last updated
sq: Rifreskimi i fundit

en: Post
sq: Dërgimi

en: No posts available.
sq: Asnjë shkrim në dispozicion.

en: Recent posts
sq: Dërgimet e fundit

en: !time ago
sq: !time më parë

en: Other
sq: Tjetër

en: Track
sq: Gjurmët

en: All recent posts
sq: Të gjithë dërgimet e fundit

en: My recent posts
sq: Dërgimet e mi të fundit

en: Track posts
sq: Ndiq dërgimet
