Tracker Lite (6.x-1.0) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Type
sv: Typ

en: Author
sv: Författare

en: Last updated
sv: Senast uppdaterad

en: Post
sv: Inlägg

en: No posts available.
sv: Inga inlägg tillgängliga.

en: Recent posts
sv: Nya inlägg

en: !time ago
sv: !time sedan

en: Other
sv: Övriga

en: Track
sv: Spåra

en: All recent posts
sv: Alla nya inlägg

en: My recent posts
sv: Mina senaste inlägg

en: Track posts
sv: Spåra inlägg
