Tracker Lite (6.x-1.0) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Type
te: రకం

en: Author
te: రచయిత

en: Last updated
te: చివరి తాజాకరణ

en: Post
te: టపా

en: No posts available.
te: టపాలేమీ లేవు.

en: Recent posts
te: ఇటీవలి టపాలు

en: !time ago
te: !time క్రితం

en: Other
te: ఇతర

en: Track
te: గమనించు

en: All recent posts
te: ఇటీవలి అన్ని టపాలు

en: My recent posts
te: ఇటీవలి నా టపాలు

en: Track posts
te: టపాలను గమనించు
