Tracker Lite (6.x-1.0) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Type
th: ประเภท

en: Last updated
th: แก้ไข

en: No posts available.
th: ไม่มีเนื้อหา

en: Recent posts
th: เนื้อหาล่าสุด

en: !time ago
th: !time ก่อน

en: Other
th: อื่นๆ

en: Track
th: ตามรอย

en: All recent posts
th: เนื้อหาล่าสุดทั้งหมด

en: My recent posts
th: เนื้อหาล่าสุดของฉัน

en: Track posts
th: ตามรอย
