Tracker Lite (6.x-1.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Type
ug: تىپى

en: Last updated
ug: ئاخىرقى يېڭىلانغان ۋاقتى

en: Recent posts
ug: يېڭى يازمىلار

en: !time ago
ug: ! بۇرۇن

en: Other
ug: باشقا
