Tracker Lite (6.x-1.0) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Type
vi: Kiểu

en: Author
vi: Tác giả

en: Last updated
vi: Cập nhật lần cuối

en: Post
vi: Bài gửi

en: No posts available.
vi: Không có bài gửi nào.

en: Recent posts
vi: Các bài gửi gần đây

en: !time ago
vi: !time trước

en: Other
vi: Khác

en: Track
vi: Theo dõi

en: All recent posts
vi: Tất cả các bài gửi gần đây

en: My recent posts
vi: Bài gửi gần đây của tôi

en: Track posts
vi: Theo dõi bài gửi
