Tracker Lite (6.x-1.0) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Author
fr: Auteur

en: Last updated
fr: Dernière mise à jour

en: Post
fr: Publier

en: No posts available.
fr: Aucune contribution disponible.

en: Recent posts
fr: Dernières contributions

en: !time ago
fr: Il y a !time

en: Other
fr: Autre

en: Track
fr: Suivi

en: All recent posts
fr: Toutes

en: My recent posts
fr: Mes contributions

en: Track posts
fr: Suivre les contributions
