Tracker Lite (6.x-1.0) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Type
he: סוג

en: Author
he: מחבר/ת

en: Last updated
he: עודכן לאחרונה

en: Post
he: הודעה

en: No posts available.
he: אין פרסומים מתאימים

en: Recent posts
he: פרסומים אחרונים

en: !time ago
he: לפני !time

en: Other
he: אחר

en: Track
he: מעקב

en: All recent posts
he: כל הפרסומים האחרונים

en: My recent posts
he: רשימת הפרסומים האחרונים שלי

en: Track posts
he: עקוב אחר פרסומים
