Tracker Lite (6.x-1.0) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Type
hi: प्रकार

en: Author
hi: लेखक

en: Last updated
hi: आखरी अपडेट

en: Post
hi: पोस्ट

en: No posts available.
hi: पोस्ट उपलब्ध नहीं है।

en: Recent posts
hi: हाल के पोस्ट

en: !time ago
hi: !time पे

en: Other
hi: अन्य

en: Track
hi: पथ

en: All recent posts
hi: सभी नये पोस्ट
