Tracker Lite (6.x-1.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Type
is: Gerð

en: Author
is: Höfundur

en: Last updated
is: Síðast uppfært

en: Post
is: Færsla

en: No posts available.
is: Engar færslur tiltækar.

en: Track
is: Rekja
