Tracker Lite (6.x-1.0) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: Last updated
ka: ბოლოს განახლდა

en: Post
ka: პოსტი

en: !time ago
ka: !time წინ

en: Other
ka: სხვა
