Tracker Lite (6.x-1.0) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: Last updated
lv: Pēdējo reizi atjaunināts

en: Post
lv: Ieraksts

en: No posts available.
lv: Nav pieejamu ziņu.

en: Recent posts
lv: Jaunākie ieraksti

en: !time ago
lv: pirms !time

en: Other
lv: Citi

en: Track
lv: Sekošana

en: All recent posts
lv: Visi pēdējie ieraksti

en: My recent posts
lv: Mani jaunākie ieraksti

en: Track posts
lv: Sekot ierakstiem
