Tracker Lite (6.x-1.0) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Type
ro: Tip

en: Author
ro: Autor

en: Last updated
ro: Ultima actualizare

en: Post
ro: Postare

en: No posts available.
ro: Nu sunt articole disponibile.

en: Recent posts
ro: Articole recente

en: !time ago
ro: în urmă cu !time

en: Other
ro: Altele

en: Track
ro: Urmăreşte

en: All recent posts
ro: Toate articolele recente

en: My recent posts
ro: Articolele mele recente

en: Track posts
ro: Urmărire articole
