Tracker Lite (6.x-1.0) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Type
ru: Тип

en: Author
ru: Автор

en: Last updated
ru: Последнее обновление

en: Post
ru: Сообщение

en: No posts available.
ru: Материалы отсутствуют.

en: Recent posts
ru: Последние публикации

en: !time ago
ru: !time назад

en: Other
ru: Другое

en: Track
ru: Активность

en: All recent posts
ru: Все последние публикации

en: My recent posts
ru: Мои последние публикации

en: Track posts
ru: Отслеживать сообщения
