Tracker Lite (6.x-1.0) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: Last updated
sk: Naposledy aktualizované

en: Post
sk: Príspevok

en: No posts available.
sk: Nie sú k dispozícii žiadne príspevky.

en: Recent posts
sk: Nedávne príspevky

en: !time ago
sk: pred !time

en: Other
sk: Ostatné

en: Track
sk: Sledovať

en: All recent posts
sk: Všetky nedávne príspevky

en: My recent posts
sk: Moje nedávne príspevky

en: Track posts
sk: Prehľad príspevkov
