Tracker Lite (6.x-1.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Type
ur: قِسم

en: Author
ur: مصنف

en: Last updated
ur: آخری بار تدوین کیا گیا

en: No posts available.
ur: کوئی پوسٹس دستیاب نہیں ہیں۔

en: !time ago
ur: !time پہلے
