Trackfield (6.x-1.0) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Delete
af: Vee uit

en: Size
af: Grootte

en: The configuration options have been saved.
af: Die konfigurasie-opsies is gestoor.

en: Location
af: Ligging
