Trackfield (6.x-1.0) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: CCK
ar: عدة بناء المحتوى

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Delete
ar: حذف

en: Size
ar: الحجم

en: The configuration options have been saved.
ar: تم حفظ خيارات الضبط.

en: Label
ar: التسمية

en: <none>
ar: <لا يوجد>

en: Location
ar: الموضع

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Line
ar: السطر

en: Track
ar: تتبع
