Trackfield (6.x-1.0) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Size
ast: Tamañu

en: Label
ast: Etiqueta

en: <none>
ast: <nengún>

en: Location
ast: Llugar

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu

en: Line
ast: Llinia

en: Track
ast: Rastrexar
