Trackfield (6.x-1.0) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: CCK
bn: সি সি কে

en: Save configuration
bn: কনফিগারেশন সংরক্ষণ কর

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Size
bn: সাইজ

en: The configuration options have been saved.
bn: কনফিগারেশন সংক্রান্ত অপশন সংরক্ষিত হয়েছে।

en: <none>
bn: <একটিও নয়>

en: Location
bn: অবস্থান

en: Width
bn: প্রস্থ

en: Line
bn: লাইন
