Trackfield (6.x-1.0) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Delete
bs: Briši

en: Size
bs: Veličina

en: The configuration options have been saved.
bs: Postavke konfiguracije su sačuvane.

en: Label
bs: Oznaka

en: Location
bs: Lokacija

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: Track
bs: Prati
